در یک استراتژی برای کشف بازارهای جدید که تا الان دیده نشده برای اولین بار رستوران های زنجیره ای حس برگر Hesburger فنلاند با همکاری شرکت سوپرفراست و کارشناسی همکار عزیمان آقای پیمان حمزه ای در تهران تجهیز و راه اندازی شد.

در این بازگشایی حضور موسس حس برگر Heikki Salmela نیز به چشم می خورد، همچنین تعداد تماشاچیان بسیاری که به طور کنجکاوانه بازگشایی این رستوران را پیگیر بودند در تصاویر مشاهده می شوند.

سفیر فنلاند Keijo Norvanto که در این بازگشایی حضور داشت در صفحه توییتر نوشت؛ افتخار می کنم که از اولین رستوران حس برگر ایران بازدید می کنم  و چنین مثال بزرگی از همکاری و کارآفرینی ایران و فنلاند.

به گفته این شرکت، حداقل برخی از مواد منو در فنلاند تولید خواهند شد. به عنوان مثال Hesburger گفت که بیشتر مواد تشکیل دهنده سس مایونز همبرگر از فنلاند تهیه می شود، اما به دلیل حفظ مواد غذایی، شیرینی ها در ایران تولید و بسته بندی می شوند.

این شرکت اعلام کرد که برنامه های توسعه ای در ایران دارد و قصد دارد تا سالیانه یک یا دو مجتمع تجاری جدید را در این کشور باز کند.

Hesburger، که در دهه 1960 به عنوان یک استند کوچک برگر در Naantali شروع به کار کرد، اما در حال حاضر دارای فرنچایزدر ده کشور است.

یکی از مکان های غیرمعمول دنیا، ولادیوستوک شهر ساحلی شرقی روسیه است که حس برگر در آنجا نیز حضور دارد.

در ماه گذشته شرکت  Farm Burger-In، شرکت پشتیبان Hesburger اعلام کرد که قصد دارد نه رستوران جدید در بلغارستان را باز کند.

سال گذشته نیز این شرکت اولین شعبه خود را در بلاروس افتتاح کرد, همچنین در مناطق بالتیک، اوکراین و آلمان نیز قصد بازگشایی شعبات جدید خود را دارد.

.استفاده از مطالب ارائه شده با ذکر منبع مانعی ندارد
www.farafood.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.