اونوکس در سال 1990 با تولید مدل Arianna XF030 , نسل قدیم مدل  LineMicro™ , بطور عمده در بازار ایتالیا شروع به فعالیت کرد.


1993-1995

معرفی فر های 40*60 Rossella و فر های شیشه ای سرامیکی SpidoCook در سال 1993 باعث ایجاد تغییرات بسیاری در این شرکت شد. با معرفی سیستم اتوکد, گردش مالی شرکت به 1 میلیارد لیرا رسید. یک پیشرفت عظیم برای این شرکت فناوری جدید  AIR.Maxi™ است که یکنواختی جریان هوا را با استفاده از سیستم فن های چند منظوره تضمین می کند. این نوآوری راه را برای پیشرفت های آینده در فن آوری اونوکس باز کرد.

1996-1998
در سال 1996 اولین فر برقی پخت ترکیبی UFE301 برای اولین بار فن آوری STEAM.Maxi™ را به بازار معرفی کرد. سال بعد, اولین فر گازی پخت ترکیبی UFG210 معرفی شد و به اروپا توسعه پیدا کرد, این در حالیست که حجم معاملات به دو برابر رسید. اولین تغییر مهم صنعتی را با انضمام استنلس استیل رقم زد. در سال 1998 اونوکس اولین ثبت اختراع بین المللی خود برای  DRY.Maxi™ , تکنولوژی نو آورانه ای که رطوبت را از فضای پخت و پز استخراج می کند,انجام داد.

1993-2003
در حالیکه فضای بیشتر برای افزایش تولید نیاز است و سیستم مهندسی CAD 3D Pro بکار گرفته شده, محصولات اونوکس در بازار آمریکا فروخته می شدند. با رسیدن هزاره جدید, خط تولید فر ها پرچمدار محصولات اونوکس خواهد شد می توان در ابتدا به فرهای پخت ترکیبی BakerLux™ 4-6-10 سینی و بعد از آن ChefLux™, 5-7-10 سینی اشاره کرد.که مدت کوتاهی پس از آن این فرها در مدل های گازی هم عرضه شدند. تکنولوژی های جدید از تولید محصولات جدید پیروی می کنند: ROTOR.Klean™ , تکنولوژی ثبت شده برای شست و شو اتوماتیک, و SPIDO.Gas مبدل های حرارتی را ثبت کردند.

2004-2006
در این سال ها انوکس با افزایش کیفیت و در عین حال کاهش زمان تحویل و هزینه تولید پیشرفت کرد. در سال 2005  فر جدید مدل LineMiss™ را معرفی کرد, که سالهاست به عنوان فر مخصوص نان و شیرینی و پخت شیرینی های منجمد در مغازه های کوچک و کافی شاپ ها در سراسر جهان شناخته شده است.

2007-2010
این شرکت در حال حاضر به سرعت در حال پیشرفت است. مدل های BakerTop™ و ChefTop™ تبدیل به مقیاس برتری برای حرفه ای ها شدند. همچنین با استفاده از تکنولوژی جدید MAXI.Link و مکمل آن تکنولوژی AIR.Maxi™ , با 5 فن, درفرهای بزرگ, یکنواختی عالی پخت را تضمین می کند. تجربه فردی آشپزی با انوکس و TOP.Training ایده های جدید با یک هدف واحد هستند: برای تضمین حداکثر رضایت کاربر های روزانه اونوکس.

2011-2012
در این سال ها خط تولید جدید ChefLux ™ و BakerLux ™ متولد شد: فرهای اصلی که به راحتی در فرآیند های پخت و پز معمول در آشپزی, نانوایی و شیرینی پزی ظاهر می شوند. سال 2012 با افتتاح مرکز جدید انوکس, یک جواهر معماری مدرن , آغاز شد.


2013-2018
گسترش بین المللی این شرکت همچنان ادامه دارد. انوکس با شرکت ها و شعبات در 25 کشور در سراسر جهان حضور دارد. و محصولات انوکس در بیش از 110 کشور حضور دارد. در اواسط سال 2014 تکنولوژی انحصاری MIND.Maps™ شروع به شکل گرفتن یک تکنولوژی نو آورانه کرد که از سال بعد شروع به تجاری شدن می کند. در سال 2015  خطوط CHEFTOP MIND.Maps™  و  BAKERTOP MIND.Maps™ به هم متصل شدند.این به معنای ارتقاء متمایز در بالای فرها, که این موضوع اونوکس را در سطح بالایی از نوآوری در بازار جهانی فر تایید می کند.

.استفاده از مطالب ارائه شده با ذکر منبع مانعی ندارد
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *