% عربیکا مربوط به عشق من به دنیای قهوه، طراحی و جهان‌گردی است.

داستان عربیکا از توکیوی ژاپن شروع میشه. جایی که توسط والدینی که عاشق زبانی جهانی به نام ESPRANTO  بودند بزرگ شدم. ما هر سال تابستان به نقاط مختلف دنیا سفر می کردیم تا در فستیوال ” کنگره جهانی ESPREANTO” شرکت کنیم. پدرم صاحب یک تجارت ساخت و ساز بود و به همین واسطه در سفرهای خارجی با شریکش زمان‌هایی که امکانش بود من را هم با خود می‌برد و این سفرها باعث شکل گیری علاقه من به دنیای طراحی، چند فرهنگی و معماری شد.

 

عربیکا

 

طی تجربه من در این سفرها و دیدن فرهنگ‌های مختلف، دیدن مردم فقیر و پولدار، مردم خوشحال و ناراحت، به این سوال رسیدم که من واقعا کی هستم ؟ و دوست دارم در زندگی به کجا برسم؟

بعد از تحصیلات دبیرستان برای حضور در دانشگاه به کالیفرنیا سفر کردم. خانه من در ساحل ونیس بود و آنجا کم کم با فرهنگ هیپی ساحل نشینان آشنا شدم. در دوران دانشجویی عشق من به قهوه آغاز شد. در دهه 90 میلادی استارباکس شروع به گسترش شعبه های خود در سراسر کشور کرد و من از فضای آرام آن بسیار لذت می بردم. من زمان زیادی را در شعبه ساحل ونیس استارباکس صرف مطالعه و یا وقت گذرانی با دوستانم می‌کردم.

وقتی درسم در دانشگاه تمام شد در یک شرکت تجاری شروع به کار کردم و به واسطه شغلم سفرهای بیزینسی زیادی به نقاط مختلف دنیا داشتم. در این زمان به خاطر وقت زیادی که با تاجران می‌گذارندم چیزهای زیادی یاد گرفتم. اما با اینکه این افراد بسیار ثروتمند بودند از زندگی شان لذت نمی‌بردند و برای من همچنان این دو سوال وجود داشت که من کی هستم؟ چه سبک زندگی‌ای دوست دارم داشته باشم؟

 

من برای خلق عربیکا خیلی به این سوال‌ها فکر می‌کردم و درنهایت به جوابشان رسیدم :

  • من یک زندگی آرام و ساده می‌خواهم.
  • برای اینکه از زندگیم راضی باشم فقط به نیازهای پایه‌ای نیاز دارم : خانه، لباس و غذا
  • همانطور که والدینم برای من زندگی خوبی فراهم کردند من هم میخواهم برای فرزاندم زندگی سطح بالایی فراهم کنم.

و جواب آخرم قهوه بود.

 

 

به معنای واقعی کلمه من هر روز به یک لیوان قهوه خوب نیاز دارم.

بنابراین برای تولید بهترین قهوه، با پولی که قرض گرفتم مزرعه‌ای در هاوایی خریدم. همچنین تجارت دانه سبز قهوه را در سرتاسر جهان شروع کردم. و به کمک یکی از شاخص‌ترین دستگاه اسپرسوهای دنیا کار خودم را توسعه دادم. و در سال 2014 مغازه خودم را در شهر کیوتو ژاپن تاسیس کردم.

 

 

رویای عربیکا این است که در سرتاسر جهان درصد عربیکا داشته باشیم و به شعار “دیدن جهان از طریق قهوه” عمل کنیم.

ما تنها یکبار در این دنیا زندگی می کنیم پس بیایید جهان را کشف کنیم برای خودمان هدف گذاری کنیم و یک فنجان قهوه عالی بنوشیم.

 

استفاده از مطالب ارائه شده با ذکر منبع مانعی ندارد.

www.farafood.com

تجهیزات کافی شاپ ، راه اندازی کافی شاپ ، لوازم کافی شاپ ، راه انداز کافی شاپ ، دستگاه اسپرسو ، خرید دستگاه اسپرسو ، قیمت اسپرسو ، اسپرسو کافی شاپ، آشپزخانه صنعتی ، تجهیزات آشپزخانه صنعتی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *