استارباکس

استارباکس تعداد زیادی نوشیدنی بر پایه توت فرنگی دارد. نوشیدنی هایی انرژی زا، سرحال کننده، خامه ای و … . همه ما می دانیم که توت فرنگی طمع فوق العاده ای دارد و یکی از مهم ترین مزیت های آن این است که در کنار طمع های دیگر نیز به خوبی قرار می گیرد و به شما اجازه نوآوری و خلاقیت می دهد. اگر عاشق توت فرنگی هستید در این مقاله از فرافود با ما همراه باشید زیرا می خواهیم به بررسی ۱۸ نوشیدنی توت فرنگی استارباکس بپردازیم که آشنایی با آنها خالی از لطف نیست.

 

 

چگونه می توان به آیتم های استارباکس توت فرنگی اضافه کرد؟

قبل از اینکه به بررسی نوشیدنی های توت فرنگی استارباکس بپردازیم بهتر است بدانیم که به صورت کلی توت فرنگی به ۴ روش مختلف به نوشیدنی های استارباکس اضافه می شود.

  • پایه تازه کننده آکای توت فرنگی: این پایه آب میوه چیزی منحصر به فرد برای استارباکس است و یک مخلوط شیرین غلیظ است که می توان آن را به بسیاری از نوشیدنی ها اضافه کرد تا طعمی با طراوت به آنها بدهد.
  • سس پوره توت فرنگی: این دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد. یک شربت غلیظ که به فراپوچینوهای با طعم توت فرنگی استارباکس اضافه می شود و معمولاً در بسیاری از سفارشی سازی نوشیدنی ها استفاده می شود.
  • تکه های توت فرنگی خشک: این تکه های میوه خشک در نوشیدنی های تازه کننده موجود در استارباکس دیده می شود و همیشه می توان آنها را بیرون آورد یا به انواع نوشیدنی دیگری اضافه کرد.
  • فوم سرد کرم توت فرنگی: از نظر فنی یک فوم کرم شیرین است که با پوره توت فرنگی ساخته شده است، و یکی دیگر از افزودنی های محبوب بسیاری از نوشیدنی های استارباکس است.

 

نوشیدنی های توت فرنگی استارباکس

در حالی که تنوع زیادی از نوشیدنی‌های توت فرنگی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از تمام افزودنی‌های سرگرم‌کننده استارباکس ایجاد کنید، این لیست از تمام نوشیدنی‌هایی که در حال حاضر در منو هستند یا دستور العمل‌های محبوب ایجاد شده توسط دیگران، جمع‌آوری شده است که می‌توانید از آنها برای سفارش یک نوشیدنی واقعا خاص استفاده کنید.

 

 

نوشیدنی های تازه کننده توت فرنگی استارباکس – REFRESHING STRAWBERRY DRINKS FROM STARBUCKS

قصد داریم لیست خودمان را با نوشیدنی های تازه کننده استارباکس آغاز کنیم. نوشیدنی ها توت فرنگی که در شما حس رضایت، تازگی و هیدراته شدن را فراهم می کند.

 

آکای تازه کننده توت فرنگی – STRAWBERRY ACAI REFRESHER

این نوشیدنی تازه کنند در صدر لیست نوشیدنی ها محبوب استارباکس قرار دارد و محتویات آن شامل پایه تازه کننده آکای توت فرنگی، آب، یخ و تکه های خشک شده توت فرنگی است.

 

آکای تازه کننده توت فرنگی لیموناد – STRAWBERRY ACAI REFRESHER LEMONADE

این نوشیدنی یکی دیگر از نوشیدنی های محبوب استارباکس است که با اضافه شدن لیموناد طمع عجیب و فوق العاده پیدا کرده است. آکای تازه کننده توت فرنگی،‌ لیموناد، آب، یخ و تکه های خشک شده توت فرنگی ترکیبات این نوشیدنی بسیار خوشمزه هستند.

 

 

چای سبز به همراه آکای توت فرنگی – STRAWBERRY ACAI GREEN TEA

نوشیدنی بعدی که معرفی خواهیم کرد ممکن است از نظر فنی در منو نباشد، اما سفارشی کردن هر یک از گزینه های چای Starbucks بسیار معمول است. با افزودن مقداری از پایه تازه کننده آکای توت فرنگی به چای سبز کلاسیک آنها، می توانید چای سبز آکای توت فرنگی میوه ای و خوشمزه را دریافت کنید.

چای سبز به همراه آکای توت فرنگی و لیموناد

به چای سبز و کلیه چای های استارباکس آیتم های مختلفی می توان اضافه کرد و طمع های متفاوتی ساخت. یکی از این ترکیبات چای سبز به همراه آکای توت فرنگی و لیموناد است.

 

آکای توت فرنگی و لیموناد بلند شده – BLENDED STRAWBERRY ACAI LEMONADE

در ادامه با Strawberry Acai Refreshers، مخلوط Strawbery Acai Lemonade نوعی نوشیدنی است که از قبل در منوی Starbucks وجود دارد. با ترکیب کردن پایه توت فرنگی Acai Refresher، لیموناد و یخ، نوشیدنی لذیذی به دست می آورید که به همان اندازه شیرین است که ترش است.

 

 

توت فرنگی لیموناد بلند شده

لیموناد توت فرنگی ترکیبی نسخه نوشیدنی فوق است که از قبل در منو موجود است. شما می توانید این نوشیدنی یخ زده خوشمزه را در هر زمان سفارش دهید و می توانید انتظار یک خوراکی لذیذ را داشته باشید. لیموناد توت فرنگی ترکیبی سنتی با لیموناد، پوره توت فرنگی و یخ درست می شود.

 

نوشیدنی های خامه ای توت فرنگی استارباکس

چه به دنبال نوشیدنی با شیر بیشتر باشید و چه بخواهید از گزینه های فوم سرد شیرین و خوشمزه استارباکس استفاده کنید، این نوشیدنی های خامه ای با طعم توت فرنگی خوشمزه و عالی هستند.

 

استارباکس

نوشیدنی صورتی- PINK DRINK

یکی دیگر از آیتم های محبوب منوی استارباکس، نوشیدنی صورتی است که شامل پایه تازه کننده آکای توت فرنگی و تکه های توت فرنگی واقعی نیز می شود. با این حال، چیزی که این نوشیدنی را متفاوت می کند، افزودن شیر نارگیل است.

 

نوشیدنی صورتی با کرم سنگین و کرم شیرین فوم سرد – PINK DRINK WITH HEAVY CREAM AND SWEET CREAM COLD FOAM

در حالی که نوشیدنی صورتی به خودی خود زیبا است، می توانید نوشیدنی زیبا و طعم خامه ای آن را با استفاده از خامه غلیظ به جای شیر نارگیل و افزودن چهار پیمانه پودر دانه وانیل بیشتر کنید. همچنین با درخواست فوم سرد خامه شیرین وانیلی روی همه آن می توانید این نوشیدنی را به یک مرحله دیگر برسانید.

 

نوشیدنی صورتی توت فرنگی با کاور شکلات – CHOCOLATE-COVERED STRAWBERRY PINK DRINK

برای تغییر واقعی نوشیدنی صورتی کلاسیک، همیشه می توانید دستور نوشیدنی صورتی توت فرنگی با پوشش شکلاتی را به باریستای استارباکس خود بدهید. با سفارش یک نوشیدنی صورتی که روی آن فوم سرد خامه ای شکلاتی قرار داده شده است، می توانید یک نوشیدنی لطیف، شیرین و خامه ای شبیه توت فرنگی های با روکش شکلاتی دریافت کنید. به علاوه، از نظر بصری، برای روز ولنتاین عالی است!

 

 

سرد دم توت فرنگی با خامه شکلاتی – CHOCOLATE-COVERED STRAWBERRY COLD BREW

راه دیگری که می توانید از طعم توت فرنگی با پوشش شکلاتی لذت ببرید، دم کرده سرد توت فرنگی با پوشش شکلاتی است. این ممکن است در منو نباشد اما سفارش دادن آن بسیار ساده است و قطعا ارزشش را دارد.

فقط یک دم نوش سرد با موکا سفارش دهید و روی آن را با فوم سرد خامه شیرین توت فرنگی و چیپس جاوا بپوشانید. این نوشیدنی نه تنها یک نوشیدنی زیبا است، بلکه به شما طعم توت فرنگی با پوشش شکلاتی را می دهد.

 

لاته سرد ماچا با فوم سرد کرم توت فرنگی شیرین – ICED MATCHA LATTE WITH STRAWBERRY SWEET CREAM COLD FOAM

این نوشیدنی ممکن است نام رسمی نداشته باشد و از نظر فنی در منو نباشد، اما آنقدر بامزه و خوشمزه است که نام‌های زیادی برای آن وجود دارد! Iced Matcha Latte با فوم سرد کرم شیرین توت فرنگی را می توان دقیقاً همانطور که به نظر می رسد سفارش داد.

می توانید ماچا لاته سرد خود را هر طور که معمولاً دوست دارید تهیه کنید و به سادگی مقداری از فوم توت فرنگی خامه شیرین را اضافه کنید تا نوشیدنی سبز و صورتی خامه ای، شیرین و خوش طعم به دست آورید.

 

نوشیدنی های توت فرنگی فراپوچینو از استارباکس

یک سری دیگر از نوشیدنی های توت فرنگی استارباکس،‌نوشیدنی های فراپاچینوی آن هستند. همیشه می توانید یکی از گزینه های فراپوچینو را از Starbucks سفارش دهید و حتی برخی را سفارشی کنید تا تنوع جدیدی دریافت کنید.

 

استارباکس

 

فراپاچینوی توت فرنگی – STRAWBERRY CRÈME FRAPPUCCINO

کرم فراپوچینو کلاسیک توت فرنگی یکی از آیتم های منو است که مورد توجه بسیاری از دوستداران توت فرنگی است. این نوشیدنی مخلوط با پوره توت فرنگی، شیر دلخواه و یخ درست می شود. سپس در فنجانی ریخته می شود که با پوره توت فرنگی بیشتری چرخانده شده و روی آن را با خامه فرم گرفته خوشمزه می پوشانند.

 

 

فراپاچینوی توت فرنگی با خامه شکلاتی – CHOCOLATE-COVERED STRAWBERRY FRAPPUCCINO

این نوشیدنی همانند فراپاچینوی توت فرنگی ساده است که به آن خامه شکلاتی و چیپس شکلاتی اضافه شده است. این ترکیب خوشمزه را می‌توان آن به عنوان سورپرایز روز ولنتاین یا هر زمان که هوس یک چیز شیرین و شکلاتی کردید، سفارش داد.

 

کیک قیفی توت فرنگی فراپوچینو – STRAWBERRY FUNNEL CAKE FRAPPUCCINO

متوجه خواهید شد که در میان گزینه های نوشیدنی فصلی در استارباکس، آنها هر چند وقت یک بار کیک قیفی توت فرنگی فراپوچینو را منتشر می کنند. از آنجایی که این همیشه در منو نیست، می‌توانید آن را فقط زمانی سفارش دهید که منتشر شود، اما مطمئناً ارزش امتحان کردن را دارد.

این فراپوچینو بر پایه قهوه با شربت توت فرنگی فصلی آنها تهیه می شود و در فنجانی قرار می گیرد که دارای خامه فرم گرفته، لایه ای از پوره توت فرنگی و کیک مخصوص قیفی است.

 

استارباکس

کیک قیفی توت فرنگی CRÈME FRAPPUCCINO

اگر می خواهید این نوشیدنی ترکیبی خوشمزه را امتحان کنید اما کافئین نمی خواهید، همیشه می توانید کرم فراپوچینو کیک قیفی توت فرنگی را انتخاب کنید. این نوشیدنی فقط بدون پایه قهوه فراپوچینو، همه چیزهایی را که نوشیدنی قبلی ارائه می دهد دارد.

 

کیک توت فرنگی فراپوچینو- STRAWBERRY SHORTCAKE FRAPPUCCINO

برای سفارش فراپوچینو کیک توت فرنگی، می توانید یک کرم فراپوچینوی توت فرنگی تهیه کنید و از باریست موکای سفید بخواهید تا با آن مخلوط کند. سپس می توانید به آن  مقداری خامه فرم گرفته و پوره توت فرنگی اضافه کنید.

 

 

چیزکیک توت فرنگی فراپوچینو – STRAWBERRY CHEESECAKE FRAPPUCCINO

نوع دیگری از کرم فراپوچینو توت فرنگی، فراپوچینو چیزکیک توت فرنگی است. به سادگی یک کرم فراپوچینو توت فرنگی سفارش دهید و بخواهید به جای شیر کاملی که به طور سنتی با آن درست می شود، با خامه غلیظ درست شود.

 

فراپاچینوی سانتا کلاوس – SANTA CLAUS FRAPPUCCINO

آخرین نوشیدنی توت فرنگی در لیست ما در واقع نوشیدنی است که فقط در فصل تعطیلات کریسمس در پایان سال در دسترس است. صرف نظر از این، بابا نوئل فراپوچینو یک آیتم غیر منویی است که بسیار خوشمزه است.

برای تهیه این نوشیدنی خاص، یک فراپوچینو با دانه وانیلی سفارش دهید و بخواهید پوره توت فرنگی را در اطراف فنجان بریزند. در بالای خامه فرم گرفته، مقداری از آیتم های کریسمس تعطیلات آنها را بخواهید تا تم بابا نوئل را دریافت کنید!

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *