کافه بیکری

دنیایی که در آن زندگی می کنیم بر اساس تفاوت ها ساخته شده است. همه ما فرهنگ، سلیقه و باورهای متفاوتی داریم. اما همه می توانیم بر روی یک چیز به توافق برسیم. این که دسرها فوق العاده هستند. به همین خاطر است که بهترین کافه بیکری های دنیا همه دسرهای بسیار خوشمزه ای دارند. برخی از بیکری ها در کنار ارائه دادن بهترین ها، فضا و اتمسفر فوق العاده ای نیز ایجاد کرده اند که باعث می شود به مناسبت های مختلف به همراه عزیزان مان تصمیم بگیریم سری به آن ها بزنیم. با ما همراه باشید تا در این مقاله از فرافود به معرفی چندتا از بهترین کافه بیکری های دنیا بپردازیم و با حال و هوای آن ها بیشتر آشنا شویم.

 

معرفی کافه بیکری Shugaa

کافه بیکری Shugaa در کشور تایلند و شهر بانکوک قرار دارد. فضا و معماری این کافه همانند دسرها و خوراکی هایش بسیار جذاب است. تیم معماری که فضای داخلی این کافه را طراحی و ساخته است از شکر کریستال شده الهام گرفته است. ترکیب رنگ های شیرین و سنگ مرمرهایی به رنگ رز گلد به فضای کافه حال و هوای بامزه ولی درعین حال لاکچری داده است. تیم فعال در بیکری به دنبال این است که این کافه تنها به یک ظاهر خوب شناخته نشود بلکه محصولات فوق العاده ای نیز توسط آنها ارائه گردد.

 

کافه بیکری

 

معرفی کافه بیکری Ladurée

لوییس ارنست لادری در سال ۱۸۶۲ این کافه بیکری را در پاریس راه اندازی کرد. در سال ۱۸۷۱ نقاش معروف فرانسوی به نام جولز چرت این کافه را با الهام گرفتن از سقف کلیسای سیستین طراحی کرد. این کافه بیکری توجه پاریسی ها رده بالا را حسابی به خودش جلب کرد و تبدیل به مکانی برای زنان شد تا به فعالیت های اجتماعی خود ادامه دهند. این بیکری امروز در بسیاری از کشورهای دنیا شعبه دارد و به ماکارون های خوشمزه، انواع شیرینی و بستنی شهرت پیدا کرده است.

 

معرفی کافه بیکری Camelia Bakery

کافه بیکری کاملیا ترکیب هوشمندانه ای از عشق به رنگ و غذاهای باکیفیت است. این کافه بیکری ارتباط تنگاتنگی بین سبک های معماری بوهمین و شیک برقرار کرده است. محیط گرم و صمیمی به همراه ارائه غذاهای خوشمزه و ارگانیک از مهم ترین ویژگی های این کافه است. این کافه تعریف جدیدی را از یک کافه که در آن به معنای واقعی کلمه می توانید راحت باشید را ارائه داده است. در این کافه می توانید با خیالی راحت بر روی صندلی های راحتی لم داده و یک لیوان قهوه بنوشید.

 

کافه بیکری

معرفی کافه بیکری Dust BakeHouse

این کافه بیکری توسط سزار سالمی و نیک پالمبو افتتاح گردیده است. این بیکری ظاهر ساده ای دارد و به تمام اصول و ریشه ها پایبند است. این مکان زیبا در سیدنی استرالیا قرار دارد. شفافیت یکی از اصول کار آن هاست در نتیجه دیوار بلندی که آشپزخانه را جدا کند نمی بینید. همه چیز در این کافه اکسپوز و نمایان است. یکی از دیوارهای وسیع این کافه به دیوار نان شهرت پیدا کرده است و می توانید انواع و اقسام نان های مختلف را در آن ببنید.

 

کافه بیکری

معرفی کافه بیکری RE x SUGAR Bakery Shop

طراحی این کافه بیکری توسط استودیو ONDO صورت گرفته است. یک طراحی مینمال که نشان دهنده زیبایی ها سنتی ژاپن به صورت مدرن است. این کافه بیکری در شهر نانجینگ چین قرار دارد. فضای ساده و طبیعی این بیکری بر روی یک چیز تمرکز دارد :‌ نان تازه. جالب است بدانید که با اینکه این بیکری در چین قرار دارد اما نان های سنتی ژاپنی را نیز می پزد.

 

کافه بیکری

 

معرفی کافه بیکری Sweet Laurel Bakery

لائورل گالاچی این کافه بیکری را بعد از اینکه به علت یک نقصان سیستم ایمنی در بدنش، از خوردن کیک شکلاتی ممنوع شده، باز کرده است. جالب است که در این بیکری محصولات بدون گلوتن،‌ شکر و لبنیات عرضه می شوند. در حال حاضر این کافه در شهر کالیفرنیا در ایالت لس آنجلس آمریکا قرار دارد. خوشمزگی و شیرینی محصولات این کافه در حالیکه تنها از محصولات ارگانیک و سالم در آن استفاده می شود یکی از دلایل شهرت و محبوبیت آن به شمار می رود.

 

کافه بیکری

معرفی کافه بیکری Kanel Bakery

کافه بیکری کانل توسط یک خانواده اداره می شود. این کافه در ژانویه ۲۰۲۰ افتتاح شده. کانل به معنای دارچین است و اسم این بیکری به خاطر رسپی مخصوص و خانوادگی آن ها برای رول دارچین گذاشته شده است. استودیو طراحی و معماری Fluo طراحی و اجرای این کافه را در شهر تسالونیکی یونان به عهده داشته است. در طراحی این کافه سعی شده تا هم از المان های سوئدی و هم المان های یونان مانند دریا و ساحل استفاده شود.

 

کافه بیکری

معرفی کافه بیکری Rose des Neiges

این کافه بیکری در شهر انسی فرانسه قرار دارد. در تمام محصولات خوشمزه این بیکری ردپایی از رنگ طلایی و صورتی را می توانید ببینید. نمای ورودی این کافه صورتی رنگ است و اتمسفر داخلی آن نیز باعث شگفتی شما می شود. اتمسفر صورتی رنگ داخل کافه یادآور شیرینی و خوشمزگی محصولاتی است که قرار است به زودی نوش جان کنید. عاتوه بر و طمع و مزه شکل محصولات این بیکری به قدری زیبا طراحی می شود که با اندوه خاصی باید به گاز زدن آن ادامه دهید!

 

کافه بیکری

معرفی کافه بیکری Carl Marletti Patisserie

این کافه بیکری توسط شخص کارل مارلتی در پاریس و سال ۲۰۰۷ راه اندازی شده است. نمای ورودی کافه به قدری زیبا طراحی شده است که شما را به وارد شدن ترغیب می کند. درون کافه نیز انواع شیرینی های فرانسوی برای شما سرو می شود. جالب است بدانید که امضا و اثر کارل مارلتی بر روی محصولات خود قرار دادن یک برگ یا گوی نقره ای است.

 

معرفی کافه بیکری Stohrer

به قدیمی ترین شیرینی فروشی و کافه بیکری پاریس خوش آمدید. این کافه از سال ۱۷۳۰ مشغول به فعالیت است. جالب است بدانید که شیرینی پز دربار لوی پانزدهم این کافه را راه اندازی کرده و تا به امروز نسل های مختلفی مشتری ثابت آن بوده اند. طراح این کافه، پاول بادری همان طراح معروف اپرای گارنیر بوده است. طمع و مزه شیرینی ها و محصولات این کافه نسل به نسل توسط صاحبان آن حفظ و کنترل شده است و مشتریان خاص خودش را نیز دارد. به عنوان مثال یکی از مشتریان این شیرینی فروشی ملکه الیزابت دوم بوده است.

 

کافه بیکری

 

معرفی کافه بیکری LaPeri Bakery

این کافه بیکری یک دسر فروشی است که شبیه به یک باغ طراحی شده. این کافه واقع در خیابان ۱۴ م نیویورک است. تصور کنید در هیاهوی شهر شلوغی مانند نیویورک وارد فضای باغ مانندی می شوید که دسرهای فوق العاده نیز سرو می کند. مردم برای خوردن صبحانه، انواع نوشیدنی و شیرینی در کنار گل های رنگارنگ و فوق العاده این کافه دور هم جمع می شوند.

 

کافه بیکری

معرفی کافه بیکری Rosetta Bakery

کافه بیکری روزتا توسط یک فرد کاملا غیر مشهور افتتاح گردیده است. او یک شخص ایتالیایی با پنج برادر و خواهر بوده که نام یکی از خواهر هایش روزتا بوده. روزتا هر روز برای این شخص نان می آورده است تا به عنوان غذا بخورند. امروز کافه روزتا ارائه دهنده هنر پخت نان و شیرینی ایتالیایی در یک محیط دنج و خوشگل است. کافه روزتا در میامی، فلوریدا قرار دارد. علاوه بر شیرینی، در این کافه می توانید محصولاتی نظیر فوکاچیا، پیتزا و ساندویچ نیز سفارش دهید.

 

کافه بیکری

 

معرفی کافه بیکری La Brea Bakery

در دهه ۸۰ میلادی نانسی سیلورتون بعد از اینکه از نان مغازه های محلی اطراف خود نا امید شده بود شروع به پختن نان با رسپی مخصوص خودش کرد. برای معروف شدن رسپی خمیر ترش نانسی زمان کوتاهی نیاز بود. پشت صف های طولانی که برای خرید نان های نانسی تشکیل می شد، یک راز نهفته بود : تکنیک منحصر به فرد او! این کافه بیکری در سال ۱۹۸۹ افتتاح گردید و از آن زمان تا به حال تنها چند ساعت بعد از پخت نان، تمامی محصولاتش به فروش می رود. این کافه در شهر کالیفرنیا قرار دارد و از رنگ های خود نان در طراحی اش به کار رفته است.

 

معرفی کافه بیکری Lost Larson

این کافه بیکری در ایلونویز شیکاگو قرار دارد و اسمش از فامیلی حذف شده بابی شفر یعنی Lost برگرفته شده است. در این بیکری محصولات شیرینی و نان به بهترین شکل ممکن ارائه می شوند و می توان گفت این بیکری به رول های دارچینش معروف شده است. طراحی این کافه بسیار دلپذیر است از رنگ های فیروزه ای و قهوه ای در آن زیاد به کار رفته است. یک شیشه نیز جدا ککنده قسمت آشپزخانه از سالن است که به مشتریان اجازه می دهد مراحلی از پخت محصولات را به راحتی تماشا کنند.

 

کافه بیکری

معرفی کافه بیکری Aubaine Selfridges

این کافه بیکری در خیابان آکسفورد لندن قرار دارد. در این کافه رستورانی می توانید صبحانه های فرانسوی بی نظیری را به همراه دسرها فوق العاده خوشمزه نوش جان کنید. مردم از سرتاسر جهان تنها برای این که زیر سقف پوشیده از گل های ویستریا بنفش بنشینند و از دسرهای خوشمزه این بیکری امتحان کنند به لندن سفر می کنند.

 

معرفی کافه بیکری Peggy Porschen Cakes

این کافه بیکری به ارائه کیک های مختلف و گوناگون مشهور شده است. پگی پورشن به همراه شوهرش برین مارو این شیرینی فروشی را در سال ۲۰۰۳ راه اندازی کرده است. از آن زمان تا به حال تمرکز اصلی آن ها بر روی ارائه انواع کیک های خوشمزه و خوشگل بوده است. این بیکری در شهر لندن قرار دارد و طراحی و تزئین های خاصی که بر روی کیک های خود انجام می دهند باعث شده است تا حسابی سرشان شلوغ باشد.

 

کافه بیکری

 

 

برای مشاهده انواع محصولات بیکری می توانید به اینجا بروید. همچنین برای دریافت مشاوره جهت طراحی، تجهیز و راه اندازی انواع کافه بیکری با متخصصین ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *